Informacje o produkcie zasoby

Opis produktu

Rozwiń, aby zobaczyć opis produktu

Zobacz opis

Opis produktu

Zastosowanie

Opatrunek Comfeel Plus Transparent może być stosowany w leczeniu przewlekłych ran bez wysięku lub z niewielkim wysiękiem i powierzchniowych ran ostrych w końcowym etapie gojenia. Opatrunek Comfeel Plus Transparent może być stosowany do oparzeń powierzchniowych, powierzchniowych oparzeń o częściowej grubości, miejsc pobrania, ran pooperacyjnych i otarć skóry. Opatrunek można pozostawić na miejscu do 7 dni, zależnie od charakterystyki danej rany.

Opatrunek hydrokoloidowy Comfeel Plus Transparent jest cienki oraz elastyczny i umożliwia uszczelnienie i gojenie ran bez wysięku lub z niewielkim wysiękiem.
 

Doskonała skuteczność w zamykaniu ran

Doskonałe możliwości opatrunku Comfeel Plus Transparent w zakresie wchłaniania wysięku oznaczają rzadszą potrzebę zmiany opatrunków, a tym samym rzadziej zakłócany jest proces gojenia się ran i nowy, wrażliwy naskórek ma lepszą ochronę.
 

Elastyczność umożliwiająca opatrywanie każdej części ciała

Comfeel Plus Transparent jest wyjątkowo cienkim i elastycznym opatrunkiem, który znacznie ułatwia opatrywanie dowolnej części ciała.
 

Przejrzystość w celu umożliwienia oceny rany bez konieczności zmiany opatrunku

Przejrzystość opatrunku Comfeel Plus Transparent pozytywnie wpływa na proces gojenia, ponieważ umożliwia ocenę rany bez konieczności zmiany lub unoszenia opatrunku. Dlatego też proces gojenia może być ściśle kontrolowany bez zakłóceń.
 

Warstwa wierzchnia chroniąca przed bakteriami i wilgocią

Półprzepuszczalna warstwa wierzchnia umożliwia odparowywanie odpowiednie do ilości wysięku, ale jednocześnie chroni ranę przed dostępem bakterii i wilgoci.
 

Sposób działania

Kiedy opatrunek styka się z wysiękiem z rany, tworzy lepki żel, który wchłania wysięk, a jednocześnie nie przykleja się do rany.
 

Skład produktu

Opatrunek Comfeel Plus Transparent składa się z cząsteczek wchłaniającej wilgoć karboksymetylocelulozy (CMC) sodowej otoczkowanej w syntetycznej, elastycznej i klejącej masie. Wierzchnia warstwa to półprzepuszczalny poliuretan.

Zamknij

Rodzaje produktu

Rozwiń, aby zobaczyć wszystkie rodzaje produktu

Zobacz rodzaje produktu
Zamknij

Rodzaje produktu

Nazwa produktu Numer produktu Powierzchnia Liczba sztuk w opakowaniu
Comfeel® Plus Transparent 035470 5x15 cm 10
Comfeel® Plus Transparent 035390 15x15 cm 5
Comfeel® Plus Transparent 035300 5x7 cm 10
Comfeel® Plus Transparent 035330 10x10 cm 10
Comfeel® Plus Transparent 035360 9x14 cm 10
Comfeel Plus Transparent 335300 5x7cm 10
Comfeel Plus Transparent 335330 10x10cm 10
Comfeel Plus Transparent 335360 9x14cm 10
Comfeel Plus Transparent 335390 15x15cm 5
Comfeel Plus Transparent 335470 5x15cm 10
Zamknij

Produkty alternatywne i akcesoria

Comfeel® Plus

Comfeel® Plus

Comfeel® Plus – Szybsze gojenie ran, dzięki uszczelnieniu i ochronie  rany. Niezawodna i wiarygodna opcja dostępna od 30 lat. Może być stosowany jako opatrunek bezpośredni lub zewnętrzny. Dostępny w kształtach dopasowanych do każdej części ciała. Warstwa wierzchnia chroniąca przed bakteriami i wilgocią.

Zobacz Comfeel® Plus
Purilon® Gel

Purilon® Gel

Purilon® - Szybsze gojenie ran poprzez skuteczne i delikatne oczyszczanie ran. Unikalne połączenie właściwości nawilżających i wchłaniających. Łatwy w użyciu i łatwy do usunięcia. Zmniejsza wyciekanie i macerację.

Zobacz Purilon® Gel
Zobacz wersję dla urządzeń stacjonarnych