Informacje o produkcie zasoby

Opis produktu

Rozwiń, aby zobaczyć opis produktu

Zobacz opis

Opis produktu

Zastosowanie

Opatrunek Comfeel Plus można stosować do leczenia ran o niewielkim lub umiarkowanym wysięku, w tym owrzodzeń nóg, odleżyn, oparzeń powierzchniowych, oparzeń powierzchniowych o częściowej grubości, miejsc pobrania, ran pooperacyjnych i otarć skóry.  Opatrunek można pozostawić na miejscu do 7 dni, zależnie od charakterystyki danej rany.

Hydrokoloidowy opatrunek Comfee Plus Ulcer z alginianem jest łagodnie działającym opatrunkiem o potwierdzonym działaniu przeznaczonym do zabezpieczania i gojenia ran o niewielkim lub umiarkowanym wysięku.
 

Niezawodna i wiarygodna opcja dostępna od 30 lat.

Stosowanie opatrunku hydrokoloidowego Comfeel Plus od 30 lat jest udokumentowane klinicznie. Obecnie opatrunki Comfeel Plus w związku z ich skutecznością, wszechstronnością i szerokim wyborem produktów, są niezawodną i wiarygodną opcją w zakresie standardowych opatrunków w licznych klinikach specjalizujących się w leczeniu ran.
 

Może być stosowany jako opatrunek bezpośredni lub zewnętrzny,

Opatrunek Comfeel Plus można stosować bezpośrednio na ranę o niewielkim lub umiarkowanym wysięku w końcowych etapach gojenia. Opatrunek Comfeel Plus może być również stosowany jako opatrunek zewnętrzny.
 

Dostępny w kształtach dopasowanych do każdej części ciała,

Produkty Comfeel Plus są dostępne w różnych rozmiarach w postaci kwadratów oraz w kształtach przeznaczonych na obszar kości krzyżowej, z podkreślonymi konturami i opatrunków zmniejszających nacisk, dostosowanych do różnych potrzeb.
 

Warstwa wierzchnia chroniąca przed bakteriami i wilgocią

Półprzepuszczalna warstwa wierzchnia umożliwia odparowywanie odpowiednie do ilości wysięku, ale jednocześnie chroni ranę przed dostępem bakterii i wilgoci.
 

Sposób działania

Kiedy opatrunek styka się z wysiękiem z rany, tworzy lepki żel, który wchłania wysięk, a jednocześnie nie przykleja się do rany.
 

Skład produktu

Opatrunek Comfeel Plus składa się z cząsteczek wchłaniającej wilgoć karboksymetylocelulozy (CMC) sodowej otoczkowanej w syntetycznej, elastycznej i klejącej masie. Do opatrunku dodano alginian wapnia, aby wzmocnić jego właściwości chłonne. Wierzchnia warstwa to półprzepuszczalny poliuretan.

Zamknij

Rodzaje produktu

Rozwiń, aby zobaczyć wszystkie rodzaje produktu

Zobacz rodzaje produktu
Zamknij

Rodzaje produktu

Nazwa produktu Numer produktu Powierzchnia Liczba sztuk w opakowaniu
Comfeel® Plus Ulcer 031100 10x10 cm 10
Comfeel® Plus Ulcer 031150 15x15 cm 5
Comfeel® Plus Ulcer 032800 6x8 cm 5
Comfeel® Plus Ulcer 032850 18x20 cm 5
Comfeel® Plus Ulcer 031200 20x20 cm 5
Comfeel® Plus Ulcer 031460 4x6 cm 30
Zamknij

Produkty alternatywne i akcesoria

Comfeel®

Comfeel®

Comfeel. Szybsze gojenie, dzięki uszczelnieniu i ochronie rany. Niezawodna i wiarygodna opcja dostępna od 30 lat. Może być stosowany jako opatrunek bezpośredni lub zewnętrzny. Dostępny w kształtach dopasowanych do każdej części ciała. Warstwa wierzchnia chroniąca przed bakteriami i wilgocią.

Zobacz Comfeel®
Comfeel® Plus Transparent

Comfeel® Plus Transparent

Comfeel® Plus Transparent – Szybsze gojenie dzięki uszczelnieniu i ochronie rany. Doskonała pomoc w zamykaniu ran. Elastyczność umożliwiająca nakładanie opatrunku na każdej części ciała. Przejrzystość umożliwiająca ocenę rany bez konieczności zmiany opatrunku. Warstwa wierzchnia chroniąca przed bakteriami i wilgocią.

Zobacz Comfeel® Plus Transparent
Purilon® Gel

Purilon® Gel

Purilon® - Szybsze gojenie ran poprzez skuteczne i delikatne oczyszczanie ran. Unikalne połączenie właściwości nawilżających i wchłaniających. Łatwy w użyciu i łatwy do usunięcia. Zmniejsza wyciekanie i macerację.

Zobacz Purilon® Gel
Zobacz wersję dla urządzeń stacjonarnych