Dobrze wiedzieć

Ekonomika zdrowia

Znaczenie ekonomiki w opiece urologicznej

Aby zapewnić dostęp do jak najlepszych produktów w ramach limitów budżetowych, pracownicy służby zdrowia muszą uwzględnić całkowity koszt związany z zapewnieniem opieki urologicznej a nie tylko koszty pojedynczych produktów. Koszty i zyski związane z opieką urologiczną
Zamknij

Znaczenie ekonomiki w opiece urologicznej

Celem systemów opieki zdrowotnej jest przede wszystkim poprawa stanu zdrowia pacjenta. Jednak większość placówek służby zdrowia operuje w ramach rocznych budżetów, które koncentrują się głównie na większych grupach pacjentów, niż ci, którzy wymagają opieki urologicznej. W związku z tą sytuacją istnieje ryzyko, że osoby wymagające opieki urologicznej będą musiały zadowolić się niskobudżetowymi rozwiązaniami.

Całkowity koszt leczenia

Koszty opieki urologicznej obejmują nie tylko koszty poszczególnych produktów, ale także koszty związane z długoterminowymi powikłaniami zdrowotnymi. To sprawia, że aby zapewnić dostęp do najlepszych produktów w ramach budżetu, należy brać pod uwagę całkowity koszt leczenia.

W dziedzinie opieki urologicznej Coloplast umożliwia większą oszczędność poprzez zmniejszenie liczby powikłań – co oznacza mniej przypadków hospitalizacji, niższe całkowite koszty leczenia, a także poprawę jakości życia pacjentów.

Zamknij

Dlaczego warto wybierać nasze produkty?

W firmie Coloplast uważnie wsłuchujemy się w to, co mówią pacjenci, aby lepiej zrozumieć ich potrzeby. W ten sposób stale opracowujemy nowe i lepsze rozwiązania oraz wprowadzamy najlepsze pomysły na rynek. Naszym celem jest uczynić życie ludzi lepszym. Wybór produktów Coloplast do opieki urologicznej
Zamknij

Innowacyjne rozwiązania tworzone dla użytkowników, w oparciu o doświadczenia użytkowników od 1954 r.

Każdego dnia osoby z problemami nietrzymania moczu i pracownicy służby zdrowia napotykają na duże wyzwania. Aby je pokonać, współpracujemy ściśle z obiema grupami, aby znaleźć najlepsze rozwiązania.
 

Innowacyjne rozwiązania tworzone dla użytkowników, w oparciu o doświadczenia użytkowników.

Aby zrozumieć procedury i wyzwania osób na co dzień korzystających z cewnika, worka na nogę, cewnika zewnętrznego lub systemu do irygacji, pracownicy naszego działu ds. badań i rozwoju składają tym osobom regularne wizyty i pilnie analizują ich codzienne czynności i przyzwyczajenia. Ten proces pomaga nam zrozumieć ich problemy i przełożyć ich potrzeby na skuteczne rozwiązania. 

 

Słuchamy i odpowiadamy od 1954 r.

Współpraca z pracownikami służby zdrowia i osobami, które korzystają z naszych produktów nie jest niczym nowym w naszej firmie. W rzeczywistości, sposób, w jaki dzisiaj działa nasza firma, jest taki sam, jak w 1954 r. Elise Sørensen była pielęgniarką opieki społecznej. Jej siostra Thora odbyła zabieg wyłonienia stomii i bała się wyjść z domu, obawiając się, że jej stomia może zacząć podciekać publicznie. Więc Elise stworzyła pierwszy na świecie samoprzylepny worek stomijny, dając Thorze – i tysiącom ludzi takich jak ona – szansę, aby na nowo cieszyć się życiem. Proste rozwiązanie o ogromnym znaczeniu. 

Zamknij
Zamknij

Zamów darmową próbkę

Dziękujemy za zamówienie

Zobacz wersję dla urządzeń stacjonarnych