SenSura® Mio High Output worek 1-częściowy

Informacje o produkcie

Opis produktu

Rozwiń, aby zobaczyć opis produktu

Zobacz opis

Opis produktu

Zwiększona pojemność worka

SenSura® Mio High Output worek 1-częściowy o dużej wydajności łączy unikalny elastyczny przylepiec SenSura Mio z większym workiem oraz miękkim ujściem do drenowania, co umożliwia uzyskanie większej pojemności. To rozwiązanie o zwiększonej pojemności do stosowania pooperacyjnego oraz dla osób z ileostomią.

• Skuteczny drenaż przez miękkie ujście.
• Możliwość podłączenia do worka do zbiórki nocnej zmniejsza ryzyko zatykania i umożliwia spokojny’ sen.

SenSura® Mio High Output worek 1-częściowy o dużej wydajności może być używany  zarówno z neutralnymi, szarymi workami, jak i z workami przezroczystymi.

 

Elastyczny przylepiec SenSura Mio dopasowuje się do indywidualnych kształtów ciała i podąża za jego naturalnymi ruchami

SenSura® Mio High Output worek 1-częściowy zapewnia lepsze dopasowanie do ciała i odpowiednią dyskrecję dzięki wielu innowacyjnym rozwiązaniom.


Kluczowe zalety:

• Elastyczny przylepiec zapewnia bezpieczne dopasowanie do indywidualnych kształtów ciała

• Neutralny szary kolor materiału zapewnia odpowiednią dyskrecję i naturalny wygląd

• Unikalny okrągły filtr zapewnia mniejsze balonowanie

Zamknij

Rodzaje produktu

Rozwiń, aby zobaczyć wszystkie rodzaje produktu

Zobacz rodzaje produktu
Zamknij

Rodzaje produktu

Nazwa produktu Numer produktu Okienko kontrolne Rodzaj przylepca Rozmiar worka Rozmiar otworu w płytce Rodzaj płytki Kolor Ujście worka Ilość sztuk w opakowaniu
SenSura Mio High Output worek stomijny jednoczęściowy dla stomii o zwiększonym wydzielaniu 186600 Z okienkiem Elastyczny przylepiec SenSura Mio 630 ml 10-70 mm Płaski Szary Ujście do drenażu 10
SenSura Mio High Output worek stomijny jednoczęściowy dla stomii o zwiększonym wydzielaniu 186610 Z okienkiem Elastyczny przylepiec SenSura Mio 725 ml 10-100 mm Płaski Szary Ujście do drenażu 10
SenSura Mio High Output worek stomijny jednoczęściowy dla stomii o zwiększonym wydzielaniu 186650 Elastyczny przylepiec SenSura Mio 630 ml 10-70 mm Płaski Przezroczysty Ujście do drenażu 10
SenSura Mio High Output worek stomijny jednoczęściowy dla stomii o zwiększonym wydzielaniu 186660 Elastyczny przylepiec SenSura Mio 725 ml 10-100 mm Płaski Przezroczysty Ujście do drenażu 10
Zamknij

Kluczowe zalety

Elastyczny przylepiec dla lepszego dopasowania do ciała

Elastyczny przylepiec pewnie dopasowujący się do ciała

Poznaj unikalny, elastyczny przylepiec
Zamknij

Elastyczny przylepiec pewnie dopasowujący się do ciała

Każde ciało jest inne. Ludzie posiadają ciała różniące się rozmiarami i kształtami – zmieniające się zarówno z upływem czasu, jak i podczas codziennie wykonywanych czynności. Oto dlaczego znalezienie optymalnie dopasowanego sprzętu to wyzwanie.

Kluczowe zalety

  • SenSura® Mio High Output worek 1-częściowy dopasowuje się do kształtu ciała i podąża za jego naturalnymi ruchami, zapewniając szczelne dopasowanie.

  • Sekret kryje się w elastyczności przylepca – może on rozciągać się i powracać do pierwotnego kształtu. Skóra jest naturalnie elastyczna, co pozwala jej zginać się i rozciągać w zależności od ruchów ciała. Podobnie jak elastyczna jest ludzka skóra, tak elastyczna jest też SenSura® Mio High Output worek 1-częściowy, która rozciąga się podczas ruchów ciała.

  • SenSura® Mio High Output worek 1-częściowy sprawi, że poczujesz się bezpiecznie. Dzięki temu będziesz czuć się swobodnie podczas wykonywania codziennych czynności – a także w kontaktach z innymi ludźmi.

Zamknij
Optymalna dyskrecja i naturalny wygląd

Optymalna dyskrecja i naturalny wygląd

Dyskrecja zapewniona przez konstrukcję worka
Zamknij

Optymalna dyskrecja i naturalny wygląd

Nowy worek SenSura® Mio High Output worek 1-częściowy wygląda inaczej niż jakikolwiek inny worek stomijny, gdyż został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić maksymalną dyskrecję i naturalny wygląd.

Kluczowe zalety

  • W odróżnieniu od innych produktów stomijnych SenSura Mio produkowana jest z materiału tekstylnego podobnego do tych, które nosimy na sobie. Dzięki temu jest miękka i przyjazna dla skóry, nie powoduje silnego tarcia o ubranie i nie pozostaje zbyt długo wilgotna po kąpieli pod prysznicem. Co więcej, użycie materiału tekstylnego sprawia, że worek stomijny przypomina bardziej element ubioru niż produkt medyczny

  • Kolor worków SenSura Mio wybraliśmy spośród setek odcieni, aby zapewnić jak najlepszą dyskrecję w przypadku każdego koloru odzieży – nawet białego.

  • SenSura Mio nie stara się imitować koloru ciała. To rzetelny produkt – do użytku osobistego, który zapewnia maksymalny poziom dyskrecji i dzięki temu czujesz się pewnie.

Zamknij
Nowy filtr by lepiej przesypiać noc

Optymalna dyskrecja i naturalny wygląd

Odkryj unikalny okrągły filtr
Zamknij

Optymalna dyskrecja i naturalny wygląd

Czy balonowanie worka stomijnego sprawiało Ci kiedykolwiek kłopot? Nowy, okrągły filtr zawiera unikalny filtr wstępny, którego celem jest eliminacja tego problemu.

Kluczowe zalety

  • Zadaniem filtra wstępnego jest ochrona filtra węglowego i membrany, gdyż obie te części są bardzo podatne na zanieczyszczenie kałem. Okrągły filtr rzadziej zatyka się, dzięki czemu powietrze przepływa przez filtr dłużej i sprawia, że odczuwa się zmniejszenie balonowania. 

  • Sprawdzono, że okrągły filtr zapobiega balonowaniu nawet do 61%. Okrągły filtr ułatwi zachowanie dyskrecji i pomoże Ci lepiej przesypiać noc.

Zamknij

Materiały wideo

Inne wybrane produkty

Brava® środek do usuwania przylepca

Brava® środek do usuwania przylepca

Niepodrażniające i proste usuwanie sprzętu stomijnego.

Zobacz Brava® środek do usuwania przylepca
Brava® środek ochronny do pielęgnacji skóry wokół stomii

Brava® środek ochronny do pielęgnacji skóry wokół stomii

Ochrona skóry przed działaniem treści jelitowej lub moczu bądź przylepcem

Zobacz Brava® środek ochronny do pielęgnacji skóry wokół stomii
Brava® pierścień uszczelniający w paskach

Brava® pierścień uszczelniający w paskach

Zapobiega odklejaniu się krawędzi płytki podstawowej, zabezpieczając jej położenie.

Zobacz Brava® pierścień uszczelniający w paskach
Zobacz wersję dla urządzeń stacjonarnych