SenSura® Mio Convex High Output worek 1-częściowy

Informacje o produkcie

Opis produktu

Rozwiń, aby zobaczyć opis produktu

Zobacz opis

Opis produktu

Zwiększona pojemność worka

SenSura® Mio Convex High Output worek 1-częściowy o dużej wydajności łączy wyjątkowy elastyczny przylepiec SenSura Mio i plastyczną wypukłą płytkę SenSura Mio o udowodnionej skuteczności w zapobieganiu przeciekom z większym workiem oraz miękkim ujściem do drenowania, co umożliwia uzyskanie większej pojemności worka oraz zwiększenie bezpieczeństwa. To rozwiązanie o zwiększonej pojemności do stosowania pooperacyjnego oraz dla osób z ileostomią.

• Skuteczny drenaż przez miękkie ujście.
• Możliwość podłączenia do worka do zbiórki nocnej zmniejsza ryzyko zatykania i umożliwia spokojny’ sen.

SenSura® Mio Convex High Output worek 1-częściowy o dużej wydajności może być używany zarówno z neutralnymi, szarymi workami, jak i z workami przezroczystymi ze skalą.

Elastyczny przylepiec SenSura Mio dopasowuje się do indywidualnych kształtów ciała i podąża za jego naturalnymi ruchami

SenSura Mio zapewnia lepsze dopasowanie do ciała i odpowiednią dyskrecję dzięki wielu innowacyjnym rozwiązaniom.

Kluczowe zalety:

• Elastyczny przylepiec zapewnia bezpieczne dopasowanie do indywidualnych kształtów ciała
• Neutralny szary kolor materiału zapewnia odpowiednią dyskrecję i naturalny wygląd
• Unikalny okrągły filtr zapewnia mniejsze balonowanie

Adaptująca się płytka typu convex ze zintegrowanymi liniami zgięcia zapewnia unikalne połączenie stabilności i elastyczności

SenSura® Mio Convex High Output worek 1-częściowy o dużej wydajności jest wyposażony w elastyczną, plastyczną, wypukłą płytkę, która pewnie i bezpiecznie dopasowuje się do nierównych obszarów, zagłębień oraz stomii wymagających wsparcia w wydostaniu ponad poziom skóry. Ponadto SenSura Mio Convex charakteryzuje się udowodnioną skutecznością, jeżeli chodzi o redukcję podciekania. W połączeniu z elastycznym przylepcem worek ten umożliwia szczelniejsze dopasowanie do kształtu ciała.

• Wersja Convex Soft jest przeznaczona do stomii z otworem powyżej poziomu skóry, które wymagają podparcia z powodu problemów z otoczeniem stomii.

• Wersja Convex Light jest przeznaczona do stomii z otworem na poziomie skóry, które wymagają niewielkiej pomocy w ich wydostaniu ponad skórę, lub też do obszarów nieco zagłębionych, gdzie należy zastosować lekko zakrzywioną płaszczyznę w celu uzyskania dobrego zamocowania.

Zamknij

Rodzaje produktu

Rozwiń, aby zobaczyć wszystkie rodzaje produktu

Zobacz rodzaje produktu
Zamknij

Rodzaje produktu

Nazwa produktu Numer produktu Okienko kontrolne Rodzaj przylepca Rozmiar worka Rozmiar otworu w płytce Rodzaj płytki Kolor Ujście worka Ilość sztuk w opakowaniu
SenSura Mio Convex Soft High Output worek stomijny jednoczęściowy dla stomii o zwiększonym wydzielaniu 186700 Z okienkiem Elastyczny przylepiec SenSura Mio 630 ml 10-50 mm Convex Soft Szary Ujście do drenażu 10
SenSura Mio Convex Soft High Output worek stomijny jednoczęściowy dla stomii o zwiększonym wydzielaniu 186710 Elastyczny przylepiec SenSura Mio 630 ml 10-50 mm Convex Soft Przezroczysty Ujście do drenażu 10
SenSura Mio Convex Light High Output worek stomijny jednoczęściowy dla stomii o zwiększonym wydzielaniu 186750 Z okienkiem Elastyczny przylepiec SenSura Mio 630 ml 10-43 mm Convex Light Szary Ujście do drenażu 10
SenSura Mio Convex Light High Output worek stomijny jednoczęściowy dla stomii o zwiększonym wydzielaniu 186760 Elastyczny przylepiec SenSura Mio 630 ml 10-43 mm Convex Light Przezroczysty Ujście do drenażu 10
Zamknij

Kluczowe zalety

Bez kompromisów pomiędzy stabilnością a elastycznością

Bez kompromisów pomiędzy stabilnością a elastycznością

Poznaj magiczne właściwości adaptującej się, wklęsłej płytki Convex
Zamknij

Bez kompromisów pomiędzy stabilnością a elastycznością

Każde ciało jest inne. Ludzie posiadają ciała różniące się rozmiarami i kształtami, – zmieniające się zarówno z upływem czasu, jak i podczas codziennie wykonywanych czynności. Oto dlaczego znalezienie optymalnie dopasowanego sprzętu to wyzwanie.

Kluczowe zalety

  • Worek Sensura Mio Convex High Output worek 1-częściowy jest wyposażony w wypukłą płytkę oraz elastyczny przylepiec, zapewniające lepsze dopasowanie* do nierównych obszarów skóry, zagłębień oraz stomii, które wymagają pewnego nakładu pracy przy wydobyciu.

  • Plastyczna, wypukła płytka ze zintegrowanymi liniami zgięcia zapewnia unikalne połączenie stabilności i elastyczności, które umożliwi użytkownikowi doświadczanie nowego poziomu wygody bez uszczerbku dla bezpieczeństwa.

  • Elastyczny przylepiec umożliwia rozciąganie produktu i jego powrót do poprzedniego kształtu. Skóra jest naturalnie elastyczna, co pozwala jej zginać się i rozciągać w zależności od ruchów ciała. Tak jak skóra, Sensura Mio Convex High Output worek 1-częściowy jest elastyczna, dzięki czemu po prostu zgina się i rozciąga wraz z nią podczas ruchów ciała.

    * W porównaniu do standardu opieki zdefiniowanego jako stosowanie najczęściej zalecanych/sprzedawanych produktów do opieki stomijnej.

Zamknij
Optymalna dyskrecja i naturalny wygląd

Optymalna dyskrecja i naturalny wygląd

Wypróbuj nowe worki stomijne
Zamknij

Optymalna dyskrecja i naturalny wygląd

Nowy worek Sensura Mio Convex High Output worek 1-częściowy wygląda inaczej niż jakikolwiek inny worek stomijny, gdyż został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić maksymalną dyskrecję i naturalny wygląd.

Kluczowe zalety

  • W odróżnieniu od innych produktów stomijnych SenSura Mio Convex produkowany jest z materiału tekstylnego podobnego do tych, które nosimy na sobie. Dzięki temu jest miękka i przyjazna dla skóry, nie powoduje silnego tarcia o ubranie i nie pozostaje zbyt długo wilgotna po kąpieli pod prysznicem. Co więcej, użycie materiału tekstylnego sprawia, że worek stomijny przypomina bardziej element ubioru niż produkt medyczny

  • Kolor worków SenSura Mio Convex wybraliśmy spośród setek odcieni, aby zapewnić jak najlepszą dyskrecję w przypadku każdego koloru odzieży – nawet białego.

  • SenSura Mio Convex nie stara się imitować koloru ciała. To rzetelny produkt – do użytku osobistego, który zapewnia maksymalny poziom dyskrecji i dzięki temu czujesz się pewnie.

Zamknij
Nowy filtr, by lepiej przesypiać noc

Nowy filtr, by lepiej przesypiać noc

Odkryj unikalny okrągły filtr
Zamknij

Nowy filtr, by lepiej przesypiać noc

Czy balonowanie worka stomijnego sprawiało Ci kiedykolwiek kłopot? Okrągły filtr zawiera unikalny filtr wstępny, którego celem jest eliminacja tego problemu.

Kluczowe zalety

  • Zadaniem filtra wstępnego jest ochrona filtra węglowego i membrany, gdyż obie te części są bardzo podatne na zanieczyszczenie kałem. Okrągły filtr rzadziej zatyka się, dzięki czemu powietrze przepływa przez filtr dłużej i sprawia, że odczuwa się zmniejszenie balonowania. 

  • Sprawdzono, że okrągły filtr zapobiega balonowaniu nawet do 61%. Okrągły filtr ułatwi zachowanie dyskrecji i pomoże Ci lepiej przesypiać noc.

Zamknij

Materiały wideo

Inne wybrane produkty

Brava® środek do usuwania przylepca

Brava® środek do usuwania przylepca

Niepodrażniające i proste usuwanie sprzętu stomijnego.

Zobacz Brava® środek do usuwania przylepca
Brava® środek ochronny do pielęgnacji skóry wokół stomii

Brava® środek ochronny do pielęgnacji skóry wokół stomii

Ochrona skóry przed działaniem treści jelitowej lub moczu bądź przylepcem

Zobacz Brava® środek ochronny do pielęgnacji skóry wokół stomii
Brava® pierścień uszczelniający w paskach

Brava® pierścień uszczelniający w paskach

Zapobiega odklejaniu się krawędzi płytki podstawowej, zabezpieczając jej położenie.

Zobacz Brava® pierścień uszczelniający w paskach
Zobacz wersję dla urządzeń stacjonarnych