SenSura® Mio Convex worek 1-częściowy urostomijny

Informacje o produkcie

Opis produktu

Rozwiń, aby zobaczyć opis produktu

Zobacz opis

Opis produktu

Worek SenSura® Mio Convex dzięki zakrzywionemu kształtowi pewnie dopasowuje się do nierównych obszarów skóry, zagłębień oraz stomii wymagających wsparcia w wydostaniu ponad poziom skóry. W połączeniu z elastycznym przylepcem worek ten umożliwia bardziej szczelne dopasowanie* do kształtu ciała. Konstrukcja filtra i worka zapewnia dyskrecję.

Kluczowe zalety:

 • Adaptująca się płytka typu convex ze zintegrowanymi liniami zgięcia zapewnia unikalne połączenie stabilności i elastyczności

 • Elastyczny przylepiec zapewnia bezpieczne dopasowanie do indywidualnych kształtów ciała

 • Neutralny szary kolor materiału zapewnia odpowiednią dyskrecję i naturalny wygląd

W przypadku 1-częściowego worka urostomijnego SenSura Mio Convex, adaptująca się płytka jest trwale przymocowana do worka. Aby zmienić worek, należy zdjąć cały sprzęt stomijny. Worek urostomijny SenSura Mio Convex 1-częściowy jest dostępny z różnorodnymi wypukłymi płytkami podstawowymi: Soft, Light oraz Deep, co zapewnia dopasowanie do każdej potrzeby.

Wersja Convex Soft jest przeznaczona do stomii z otworem powyżej poziomu skóry, które wymagają podparcia z powodu problemów z otoczeniem stomii.

Wersja Convex Light jest przeznaczona do stomii z otworem na poziomie skóry, które wymagają niewielkiej pomocy w ich wydostaniu ponad skórę, lub też do obszarów nieco zagłębionych, gdzie należy zastosować lekko zakrzywioną płaszczyznę w celu uzyskania dobrego zamocowania.

Wersja Convex Deep jest przeznaczona do stomii z otworem poniżej poziomu skóry, które wymagają dużego wsparcia w ich wydostaniu ponad poziom skóry lub do mocno zagłębionych obszarów, w przypadku których do uzyskania dobrego przylegania konieczne jest mocne wygięcie.

Ponadto produkt SenSura Mio Convex jest dostępny w szerokiej gamie płytek, z otworami do docięcia oraz z workami stomijnymi różnej wielkości, przezroczystymi lub szarymi.

* W porównaniu do standardu opieki zdefiniowanego jako stosowanie najczęściej zalecanych/sprzedawanych produktów do opieki stomijnej.

Zamknij

Rodzaje produktu

Rozwiń, aby zobaczyć wszystkie rodzaje produktu

Zobacz rodzaje produktu
Zamknij

Rodzaje produktu

Nazwa produktu Numer produktu Rodzaj przylepca Rozmiar worka Rozmiar otworu w płytce Rodzaj płytki Kolor Ujście worka Ilość sztuk w opakowaniu
SenSura Mio Convex Soft worek jednoczęściowy urostomijny 168050 Elastyczny przylepiec SenSura Mio 440 ml 10-33 mm Convex Soft Szary Urostomijny 10
SenSura Mio Convex Soft worek jednoczęściowy urostomijny 168100 Elastyczny przylepiec SenSura Mio 440 ml 10-50 mm Convex Soft Przezroczysty Urostomijny 10
SenSura Mio Convex Light worek jednoczęściowy urostomijny 168260 Elastyczny przylepiec SenSura Mio 440 ml 15-33 mm Convex Light Szary Urostomijny 10
SenSura Mio Convex Light worek jednoczęściowy urostomijny 168270 Elastyczny przylepiec SenSura Mio 440 ml 31-43 mm Convex Light Szary Urostomijny 10
SenSura Mio Convex Light worek jednoczęściowy urostomijny 168370 Elastyczny przylepiec SenSura Mio 440 ml 10-43 mm Convex Light Przezroczysty Urostomijny 10
SenSura Mio Convex Deep worek jednoczęściowy urostomijny 168560 Elastyczny przylepiec SenSura Mio 440 ml 15-33 mm Convex Deep Szary Urostomijny 10
SenSura Mio Convex Deep worek jednoczęściowy urostomijny 168570 Elastyczny przylepiec SenSura Mio 440 ml 31-43 mm Convex Deep Szary Urostomijny 10
Zamknij

Pytania i odpowiedzi

Rozwiń, aby przejść do sekcji pytania i odpowiedzi

Zobacz szczegóły
Zamknij

Pytania i odpowiedzi

W jaki sposób SenSura Mio Convex zapewnia unikalne połączenie stabilności i elastyczności?
SenSura Mio Convex zawiera plastyczną, wypukłą płytkę z unikalnymi, zintegrowanymi liniami zgięcia, która zapewnia stabilność i wsparcie, np. przy wydostawaniu stomii ponad poziom skóry lub przy rozdzielaniu fałdów skórnych, a jednocześnie daje elastyczność, umożliwiającą wygodne i pewne poruszanie się. Produkt SenSura Mio Convex jest oferowany w wersjach Soft, Light oraz Deep; każda z nich charakteryzuje się unikalnym połączeniem elastyczności i stabilności, umożliwiając dostosowanie do różnych potrzeb w zakresie korzystania z wypukłych płytek podstawowych.

W jaki sposób SenSura Mio Convex umożliwia tak dobre dopasowanie do ciała?
Produkt SenSura Mio Convex wyposażony jest w elastyczny przylepiec, który dopasowuje się do indywidualnych kształtów ciała i podąża za jego naturalnymi ruchami, zapewniając bezpieczne dopasowanie. Dopasowuje się nawet do przepuklin, blizn i fałdów skórnych. Podobnie jak elastyczna jest ludzka skóra, tak elastyczna jest też SenSura Mio, która rozciąga się podczas ruchów ciała.

Dlaczego SenSura Mio Convex produkowana jest w dyskretnym szarym kolorze?
Kolor worków SenSura Mio Convex wybraliśmy spośród setek odcieni, aby zapewnić jak najlepszą dyskrecję w przypadku każdego koloru odzieży – nawet białego. W odróżnieniu od innych produktów stomijnych SenSura Mio Convex produkowany jest z materiału tekstylnego podobnego do tych, które nosimy na sobie. Dzięki temu jest miękka i przyjazna dla skóry, nie powoduje silnego tarcia o ubranie i nie pozostaje zbyt długo wilgotna po kąpieli pod prysznicem. Co więcej, użycie materiału tekstylnego sprawia, że worek stomijny przypomina bardziej element ubioru niż produkt medyczny.

Zamknij

Kluczowe zalety

Worek stomijny SenSura Mio Convex jednoczęściowy, otwarty

Bez kompromisów pomiędzy stabilnością a elastycznością

Poznaj magiczne właściwości adaptującej się, wklęsłej płytki Convex
Zamknij

Bez kompromisów pomiędzy stabilnością a elastycznością

Każde ciało jest inne. Ludzie posiadają ciała różniące się rozmiarami i kształtami – zmieniające się zarówno z upływem czasu, jak i podczas codziennie wykonywanych czynności. Oto dlaczego znalezienie optymalnie dopasowanego sprzętu to wyzwanie.

Kluczowe zalety

 • Worek SenSura Mio Convex jest wyposażony w plastyczną, wypukłą płytkę oraz elastyczny przylepiec, zapewniające lepsze dopasowanie* do nierównych obszarów skóry, zagłębień oraz stomii, które wymagają pewnego nakładu pracy przy wydobyciu.

 • Plastyczna, wypukła płytka ze zintegrowanymi liniami zgięcia zapewnia unikalne połączenie stabilności i elastyczności, które umożliwi użytkownikowi doświadczanie nowego poziomu wygody bez uszczerbku dla bezpieczeństwa.

 • Elastyczny przylepiec umożliwia rozciąganie produktu i jego powrót do poprzedniego kształtu. Skóra jest naturalnie elastyczna, co pozwala jej zginać się i rozciągać w zależności od ruchów ciała. Tak jak skóra, SenSura Mio Convex jest elastyczna, dzięki czemu po prostu zgina się i rozciąga wraz z nią podczas ruchów ciała.

  * W porównaniu do standardu opieki zdefiniowanego jako stosowanie najczęściej zalecanych/sprzedawanych produktów do opieki stomijnej.

   

Zamknij
Worek stomijny SenSura Mio Convex jednoczęściowy, otwarty

Optymalna dyskrecja i naturalny wygląd

Wypróbuj nowe worki stomijne
Zamknij

Optymalna dyskrecja i naturalny wygląd

Nowy worek SenSura Mio Convex wygląda inaczej niż jakikolwiek inny worek stomijny, gdyż został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić maksymalną dyskrecję i naturalny wygląd.

Kluczowe zalety

 • W odróżnieniu od innych produktów stomijnych SenSura Mio Convex produkowany jest z materiału tekstylnego podobnego do tych, które nosimy na sobie. Dzięki temu jest miękka i przyjazna dla skóry, nie powoduje silnego tarcia o ubranie i nie pozostaje zbyt długo wilgotna po kąpieli pod prysznicem. Co więcej, użycie materiału tekstylnego sprawia, że worek stomijny przypomina bardziej element ubioru niż produkt medyczny

 • Kolor worków SenSura Mio Convex wybraliśmy spośród setek odcieni, aby zapewnić jak najlepszą dyskrecję w przypadku każdego koloru odzieży – nawet białego.

 • SenSura Mio Convex nie stara się imitować koloru ciała. To rzetelny produkt – do użytku osobistego, który zapewnia maksymalny poziom dyskrecji i dzięki temu czujesz się pewnie.

Zamknij
Worek stomijny SenSura Mio Convex jednoczęściowy, otwarty

Nowy filtr, by lepiej przesypiać noc

Odkryj unikalny okrągły filtr
Zamknij

Nowy filtr, by lepiej przesypiać noc

Czy balonowanie worka stomijnego sprawiało Ci kiedykolwiek kłopot? Okrągły filtr zawiera unikalny filtr wstępny, którego celem jest eliminacja tego problemu.

Kluczowe zalety

 • Zadaniem filtra wstępnego jest ochrona filtra węglowego i membrany, gdyż obie te części są bardzo podatne na zanieczyszczenie kałem. Okrągły filtr rzadziej zatyka się, dzięki czemu powietrze przepływa przez filtr dłużej i sprawia, że odczuwa się zmniejszenie balonowania. 

 • Sprawdzono, że okrągły filtr zapobiega balonowaniu nawet do 61%. Okrągły filtr ułatwi zachowanie dyskrecji i pomoże Ci lepiej przesypiać noc.

Zamknij

Materiały wideo

Opinie użytkowników

Inne wybrane produkty

Brava® środek do usuwania przylepca

Brava® środek do usuwania przylepca

Niepodrażniające i proste usuwanie sprzętu stomijnego.

Zobacz Brava® środek do usuwania przylepca
Brava® środek ochronny do pielęgnacji skóry wokół stomii

Brava® środek ochronny do pielęgnacji skóry wokół stomii

Ochrona skóry przed działaniem treści jelitowej lub moczu bądź przylepcem

Zobacz Brava® środek ochronny do pielęgnacji skóry wokół stomii
Brava® pierścień uszczelniający w paskach

Brava® pierścień uszczelniający w paskach

Zapobiega odklejaniu się krawędzi płytki podstawowej, zabezpieczając jej położenie.

Zobacz Brava® pierścień uszczelniający w paskach
Zamknij
SenSura® Mio Convex worek 1-częściowy urostomijny

Zamów darmową próbkę

SenSura® Mio Convex worek 1-częściowy urostomijny

Dziękujemy za zamówienie

Zobacz wersję dla urządzeń stacjonarnych