SenSura® Mio worek 1-częściowy zamknięty

Informacje o produkcie

Opis produktu

Rozwiń, aby zobaczyć opis produktu

Zobacz opis

Opis produktu

SenSura® Mio zapewnia lepsze dopasowanie do ciała i odpowiednią dyskrecję dzięki wielu innowacyjnym właściwościom.

Główne zalety:

 • Elastyczny przylepiec zapewnia bezpieczne dopasowanie do indywidualnych kształtów ciała

 • Neutralny szary materiał zapewnia optymalną dyskrecję i naturalny wygląd

 • Unikalny okrągły filtr zapewnia mniejsze balonowanie.

Przylepiec w jednoczęściowym zamkniętym systemie SenSura Mio jest na stałe połączony z workiem stomijnym. Aby zmienić worek, należy zdjąć cały sprzęt stomijny. System zamknięty 1-częściowy SenSura Mio Click to produkty dostępne w szerokim wyborze płaskich płytek stomijnych, z otworami wyciętymi fabrycznie lub do docięcia. Do każdej płytki można dopasować worki stomijne różnej wielkości, przezroczyste lub szare, nawet wyposażone w okienko kontrolne.

Zamknij

Rodzaje produktu

Rozwiń, aby zobaczyć wszystkie rodzaje produktu

Zobacz rodzaje produktu
Zamknij

Rodzaje produktu

Nazwa produktu Numer produktu Okienko kontrolne Rodzaj przylepca Rozmiar worka Rozmiar otworu w płytce Rodzaj płytki Kolor Ujście worka Ilość sztuk w opakowaniu
Sensura Mio worek jednoczęściowy zamknięty 108700 Z okienkiem Elastyczny przylepiec SenSura Mio Original 120 ml 15-45 mm Płaski Szary Zamknięty 30
Sensura Mio worek jednoczęściowy zamknięty 108710 Z okienkiem Elastyczny przylepiec SenSura Mio Original 440 ml 15-45 mm Płaski Szary Zamknięty 30
Sensura Mio worek jednoczęściowy zamknięty 108810 Z okienkiem Elastyczny przylepiec SenSura Mio Original 570 ml 15-45 mm Płaski Szary Zamknięty 30
Sensura Mio worek jednoczęściowy zamknięty 108910 Elastyczny przylepiec SenSura Mio Original 520 ml 15-55 mm Płaski Przezroczysty Zamknięty 30
Zamknij

Pytania i odpowiedzi

Rozwiń, aby przejść do sekcji pytania i odpowiedzi

Zobacz szczegóły
Zamknij

Pytania i odpowiedzi

W jaki sposób SenSura Mio umożliwia tak dobre dopasowanie do ciała?
SenSura Mio wyposażona jest w elastyczny przylepiec, który dopasowuje się do indywidualnych kształtów ciała i podąża za jego naturalnymi ruchami, zapewniając bezpieczne dopasowanie. Dopasowuje się nawet do przepukliny, blizn i fałdów skórnych. Tak jak skóra, SenSura Mio jest elastyczna, dzięki czemu po prostu rozciąga się wraz ze skórą podczas ruchów ciała.


Dlaczego SenSura Mio produkowana jest w dyskretnym szarym kolorze?
Kolor SenSura Mio wybraliśmy spośród setek odcieni, aby zapewnić jak najlepszą dyskrecję w przypadku każdego koloru odzieży – nawet białego.


Dlaczego SenSura Mio produkowana jest z materiałów tekstylnych?
W odróżnieniu od innych produktów stomijnych SenSura Mio produkowana jest z materiału tekstylnego podobnego do tych, które nosimy na sobie. Dzięki temu jest miękka i przyjazna dla skóry, nie powoduje silnego tarcia o ubranie i nie pozostaje zbyt długo wilgotna po kąpieli pod prysznicem. Co więcej, użycie tekstyliów sprawia, że worek stomijny wygląda bardziej jak element ubioru niż urządzenie medyczne.Co więcej, użycie materiału tekstylnego sprawia, że worek stomijny przypomina bardziej element ubioru niż produkt medyczny.


W jaki sposób SenSura Mio zmniejsza balonowanie?
Sekret kryje się w zastosowaniu okrągłego filtra wstępnego, który ma na celu ochronę filtra węglowego i membrany przed zanieczyszczeniem kałem. Filtr wstępny zmniejsza zatykanie się, co, jak wykazano, prowadzi do zmniejszenia balonowania o 61%.

 

Zamknij

Kluczowe zalety

Elastyczny przylepiec dla lepszego dopasowania do ciała

Elastyczny przylepiec dla lepszego dopasowania do ciała

Przekonaj się czym jest elastyczność.
Zamknij

Elastyczny przylepiec dla lepszego dopasowania do ciała

Każde ciało jest inne. Prawdziwi ludzie mają prawdziwe ciała różnych rozmiarów i kształtów, – a kształty te zmieniają się zarówno z upływem czasu, jak i wraz z ruchem. Oto dlaczego znalezienie dopasowanego sprzętu to wyzwanie.

Główne zalety

 • SenSura Mio dopasowuje się do kształtu ciała i podąża za jego naturalnymi ruchami, zapewniając szczelne dopasowanie.

 • Sekret kryje się w elastyczności przylepca – może się on rozciągać i powracać do pierwotnego kształtu. Skóra jest naturalnie elastyczna, co pozwala jej zginać się i rozciągać w zależności od ruchów ciała. Tak jak skóra, SenSura Mio jest elastyczna, dzięki czemu po prostu zgina się i rozciąga wraz ze skórą podczas ruchów ciała.

 • SenSura Mio sprawi, że poczujesz się bezpiecznie i będziesz w stanie pewnie wykonywać codzienne czynności – nawet te, które wymagają kontaktu z innymi ludźmi.

Zamknij
Optymalna dyskrecja i budzący zaufanie wygląd

Optymalna dyskrecja i budzący zaufanie wygląd

Wypróbuj nowe worki stomijne
Zamknij

Optymalna dyskrecja i budzący zaufanie wygląd

Nowy worek SenSura Mio wygląda inaczej niż jakikolwiek inny worek stomijny, gdyż został zaprojektowany, by zapewnić maksymalną dyskrecję i budzić zaufanie wyglądem.

Główne zalety

 • W odróżnieniu od innych produktów stomijnych SenSura Mio produkowana jest z materiału tekstylnego podobnego do tych, które nosimy na sobie. Dzięki temu jest miękka i przyjazna dla skóry, nie powoduje silnego tarcia o ubranie i nie pozostaje zbyt długo wilgotna po kąpieli pod prysznicem. Co więcej, użycie materiału tekstylnego sprawia, że worek stomijny przypomina bardziej element ubioru niż produkt medyczny

 • Kolor SenSura Mio wybraliśmy spośród setek odcieni, aby zapewnić jak najlepszą dyskrecję w przypadku każdego koloru odzieży – nawet białego.

 • SenSura Mio nie stara się imitować koloru ciała. To rzetelny produkt – osobiste akcesorium, które zapewnia maksymalny poziom dyskrecji, dając Ci uczucie pewności.

Zamknij
Nowy filtr, by lepiej przesypiać noc

Nowy filtr, by lepiej przesypiać noc

Odkryj unikalny okrągły filtr
Zamknij

Nowy filtr, by lepiej przesypiać noc

Czy balonowanie worka stomijnego sprawiało Ci kiedykolwiek kłopot? Nowy, okrągły filtr zawiera unikalny filtr wstępny, którego celem jest eliminacja tego problemu.

Główne zalety

 • Zadaniem filtra wstępnego jest ochrona filtra węglowego i membrany, gdyż obie te części są bardzo podatne na zanieczyszczenie kałem. Dlatego okrągły filtr rzadziej się zatyka, dzięki czemu dłużej umożliwia przepływ powietrza i sprawia, że odczuwasz zmniejszone balonowanie. 

 • Wykazano, że okrągły filtr zapobiega balonowaniu nawet do 61%. Okrągły filtr ułatwi zachowanie dyskrecji i pomoże Ci lepiej przesypiać noc.

Zamknij

Materiały wideo

Opinie użytkowników

Inne wybrane produkty

Brava® środek do usuwania przylepca

Brava® środek do usuwania przylepca

Niepodrażniające i proste usuwanie sprzętu stomijnego.

Zobacz Brava® środek do usuwania przylepca
Brava® środek ochronny do pielęgnacji skóry wokół stomii

Brava® środek ochronny do pielęgnacji skóry wokół stomii

Ochrona skóry przed działaniem treści jelitowej lub moczu bądź przylepcem

Zobacz Brava® środek ochronny do pielęgnacji skóry wokół stomii
Brava® pierścień uszczelniający

Brava® pierścień uszczelniający

Tworzy trwałe uszczelnienie pomiędzy stomią a sprzętem stomijnym, co zmniejsza podciekanie.

Zobacz Brava® pierścień uszczelniający
Zamknij
SenSura® Mio worek 1-częściowy zamknięty

Zamów darmową próbkę

SenSura® Mio worek 1-częściowy zamknięty

Dziękujemy za zamówienie

Zobacz wersję dla urządzeń stacjonarnych