uśmiechnięta kobieta - ilustarcja misji firmy

Nasza Misja

Naszą misją jest uczynić łatwiejszym życie osób z potrzebami
z zakresu intymnej opieki zdrowotnej.

 

Definicja intymnej opieki zdrowotnej

 

"Potrzeby" to najważniejsze słowo w naszej misji.
Odpowiadanie na potrzeby naszych klientów jest tym, co przewodzi działaniom Coloplast.


Coloplast opracowuje produkty i dostarcza usługi ułatwiające życie osobom z dolegliwościami z zakresu intymnej opieki zdrowotnej. Użytkownicy naszych produktów znajdują się często w szczególnym stanie medycznym, który jest głęboko intymny i osobisty, często związany z bolesnymi przeżyciami i brakiem możliwości oficjalnej wymiany informacji. Nasze produkty i sposób w jaki działamy, ułatwiają życie użytkownikom i ich opiekunom. Nazywamy to intymną opieką zdrowotną.


Bycie blisko z użytkownikami naszego sprzętu, sprawiło, iż było to możliwe. Słuchamy, by lepiej rozumieć potrzeby

i odpowiadamy, aby znaleźć nowe rozwiązania, by razem żyło się lepiej. Chcemy być najbardziej innowacyjni i najszybsi we wprowadzaniu medycznych rozwiązań.

Nasze Wartości

Bliskość

Bliskie relacje ze wszystkimi klientami - użytkownikami, jak również pracownikami służby zdrowia - są jednymi z naszych najważniejszych celów. Bliskość wymaga umiejętności słuchania, empatii i zobowiązania się do działania we właściwy
w danej sytuacji sposób. 

 

Pasja

Wprowadzenie prawdziwej zmiany w życie ludzi, którzy używają naszych produktów jest naszą największą nagrodą. Pasja motywuje nas do znajdowania nowych dróg. Zachęca do szybkiego wprowadzania najlepszych pomysłów na rynek. 

 

Szacunek i odpowiedzialność

Mamy głęboki szacunek dla osobistej i intymnej natury dolegliwości, z którymi żyją użytkownicy naszego sprzętu. Naszym obowiązkiem i odpowiedzialnością jest znajdowanie nie tylko rozwiązań medycznych, ale również sposobów na zmniejszenie bolesnych odczuć, likwidowanie barier w przepływie oficjalnych informacji i poczucia odrzucenia związanych z tym stanem. Szacunek do każdego i do świata wokół nas zawsze będzie sukcesem kultury Coloplast. 

Zamknij

Zamów darmową próbkę

Dziękujemy za zamówienie

Zobacz wersję dla urządzeń stacjonarnych