Informacje o produkcie zasoby

Opis produktu

Rozwiń, aby zobaczyć opis produktu

Zobacz opis

Opis produktu

Zastosowanie

Żel Purilon można stosować w opatrywaniu ran martwiczych i z martwicą rozpływną, na przykład owrzodzenia nóg, odleżyny, niezakażone owrzodzenia stopy cukrzycowej oraz oparzenia pierwszego i drugiego stopnia.
Żel można stosować w trakcie całego procesu gojenia, aby zapewnić wilgotne środowisko leczenia. Żel Purilon należy stosować w połączeniu z opatrunkiem zewnętrznym.

Żel Purilon stosuje się do ran wymagających skutecznego i delikatnego oczyszczenia z tkanki martwiczej, które przyczynia się do szybszego gojenia się rany.
 

Unikalne połączenie właściwości nawilżających i wchłaniających

Unikalne połączenie właściwości nawilżających i wchłaniających wspomaga naturalne autolityczne oczyszczanie rany i nawilżenie w procesie gojenia.
 

Łatwy w użyciu i łatwy do usunięcia

Aplikator umożliwia kontrolowane, łatwe i aseptyczne nakładanie za pomocą tylko jednej ręki. Żel jest łatwy do usunięcia dzięki dużej zwartości, nawet po wchłonięciu zanieczyszczeń i wysięku.
 

Zmniejsza wyciekanie i macerację

Lepka konsystencja żelu ułatwia utrzymanie go we właściwym miejscu. Nawet po wchłonięciu zanieczyszczeń i wysięku żel pozostaje zwarty i zapobiega wyciekaniu i maceracji.
 

Sposób działania

Żel Purilon nawilża tkankę martwiczą i wchłania nadmiar wysięku, martwicy rozpływnej i zanieczyszczeń z rany.
 

Skład produktu

Żel Purilon składa się z wody oczyszczonej, karboksymetylocelulozy sodowej i alginianu wapnia. Żel Purilon to bardzo delikatny produkt, ponieważ zawiera naturalne składniki bez żadnych dodatkowych substancji.

Zamknij

Rodzaje produktu

Rozwiń, aby zobaczyć wszystkie rodzaje produktu

Zobacz rodzaje produktu
Zamknij

Rodzaje produktu

Nazwa produktu Numer produktu Powierzchnia Liczba sztuk w opakowaniu
Purilon Gel 039000 15g 10
Zamknij
Zobacz wersję dla urządzeń stacjonarnych