SenSura® Mio worek 1-częściowy otwarty

Informacje o produkcie

Opis produktu

Rozwiń, aby zobaczyć opis produktu

Zobacz opis

Opis produktu

SenSura Mio zapewnia lepsze dopasowanie do ciała i odpowiednią dyskrecję dzięki wielu innowacyjnym rozwiązaniom.

Główne zalety:

 • Elastyczny przylepiec zapewnia dopasowanie do indywidualnych kształtów ciała
 • Szary materiał tekstylny zapewnia optymalną dyskrecję i naturalny wygląd
 • Unikalny okrągły filtr zapewnia mniejsze balonowanie.

Przylepiec w SenSura Mio worku jednoczęściowym otwartym jest na stałe połączony z workiem stomijnym. Aby zmienić worek stomijny, należy zdjąć cały sprzęt stomijny.

Zamknij

Rodzaje produktu

Rozwiń, aby zobaczyć wszystkie rodzaje produktu

Zobacz rodzaje produktu
Zamknij

Rodzaje produktu

Nazwa produktu Numer produktu Okienko kontrolne Rodzaj przylepca Rozmiar worka Rozmiar otworu w płytce Rodzaj płytki Kolor Ujście worka Ilość sztuk w opakowaniu
Sensura® Mio worek 1-częściowy otwarty 104510 Z okienkiem Elastyczny przylepiec SenSura Mio 510 ml 10-55 mm Płaski Szary Otwarty 30
Sensura® Mio worek 1-częściowy otwarty 104560 Elastyczny przylepiec SenSura Mio 510 ml 10-55 mm Płaski Szary Otwarty 30
Sensura® Mio worek 1-częściowy otwarty 104580 Elastyczny przylepiec SenSura Mio 510 ml 10-55 mm Płaski Przezroczysty Otwarty 30
Zamknij

Pytania i odpowiedzi

Rozwiń, aby przejść do sekcji pytania i odpowiedzi

Zobacz szczegóły
Zamknij

Pytania i odpowiedzi

P: W jaki sposób SenSura Mio umożliwia tak dobre dopasowanie do ciała?
O: SenSura Mio wyposażona jest w elastyczny przylepiec, który dopasowuje się do indywidualnych kształtów ciała i podąża za jego naturalnymi ruchami, zapewniając bezpieczne dopasowanie. Dopasowuje się nawet do przepuklin, blizn i fałdów skórnych. Podobnie jak elastyczna jest ludzka skóra, tak elastyczna jest też SenSura Mio, która rozciąga się podczas ruchów ciała.


P: Dlaczego SenSura Mio produkowana jest w dyskretnym szarym kolorze?
O: Kolor worków SenSura Mio wybraliśmy spośród setek odcieni, aby zapewnić jak najlepszą dyskrecję w przypadku każdego koloru odzieży – nawet białego.


P: Dlaczego SenSura Mio produkowana jest z materiałów tekstylnych?
O: W odróżnieniu od innych produktów stomijnych SenSura Mio produkowana jest z materiału tekstylnego podobnego do tych, które nosimy na sobie. Dzięki temu jest miękka i przyjazna dla skóry, nie powoduje silnego tarcia o ubranie i nie pozostaje zbyt długo wilgotna po kąpieli pod prysznicem. Co więcej, użycie materiału tekstylnego sprawia, że worek stomijny przypomina bardziej element ubioru niż sprzęt medyczny.


P: W jaki sposób SenSura Mio zmniejsza balonowanie?
O: Sekret kryje się w zastosowaniu okrągłego filtra wstępnego, który ma na celu ochronę filtra węglowego i membrany przed zanieczyszczeniem treścią jelitową. Filtr wstępny zmniejsza zatykanie się filtra, co jak zbadano, prowadzi do zmniejszenia balonowania o 61%.

Zamknij

Kluczowe zalety

Elastyczny przylepiec dla lepszego dopasowania<br>do ciała

Elastyczny przylepiec dla lepszego dopasowania
do ciała

Przekonaj się czym jest elastyczność.
Zamknij

Elastyczny przylepiec dla lepszego dopasowania
do ciała

Każde ciało jest inne. Ludzie posiadają ciała różniące się rozmiarami i kształtami zmieniające się zarówno z upływem czasu, jak i podczas codziennie wykonywanych czynności. Oto dlaczego znalezienie optymalnie dopasowanego sprzętu to wyzwanie.

Kluczowe zalety

 • SenSura Mio dopasowuje się do kształtu ciała i podąża za jego naturalnymi ruchami, zapewniając szczelne dopasowanie.
 • Sekret kryje się w elastyczności przylepca – może on rozciągać się i powracać do pierwotnego kształtu. Skóra jest naturalnie elastyczna, co pozwala jej zginać się i rozciągać w zależności od ruchów ciała. Podobnie jak elastyczna jest ludzka skóra, tak elastyczna jest też SenSura Mio, która wygina się i rozciąga podczas ruchów ciała.
 • SenSura Mio sprawi, że poczujesz się bezpiecznie. Dzięki temu będziesz czuć się swobodnie podczas wykonywania codziennych czynności.
Zamknij
Optymalna dyskrecja<br>i naturalny wygląd

Optymalna dyskrecja
i naturalny wygląd

Wypróbuj nowe worki stomijne
Zamknij

Optymalna dyskrecja
i naturalny wygląd

Nowy worek SenSura Mio wygląda inaczej niż jakikolwiek inny worek stomijny, gdyż został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić maksymalną dyskrecję i naturalny wygląd.

Kluczowe zalety

 • W odróżnieniu od innych produktów stomijnych SenSura Mio produkowana jest z materiału tekstylnego podobnego do tych, które nosimy na sobie. Dzięki temu jest miękka i przyjazna dla skóry, nie powoduje silnego tarcia o ubranie i nie pozostaje zbyt długo wilgotna po kąpieli pod prysznicem. Co więcej, użycie materiału tekstylnego sprawia, że worek stomijny przypomina bardziej element ubioru niż sprzęt medyczny.
 • Kolor worków SenSura Mio wybraliśmy spośród setek odcieni, aby zapewnić jak najlepszą dyskrecję w przypadku każdego koloru odzieży – nawet białego.
 • SenSura Mio nie stara się naśladować koloru ciała. To produkt do użytku osobistego, który zapewnia maksymalny poziom dyskrecji i dzięki temu czujesz się pewnie.
Zamknij
Nowy filtr, aby lepiej przesypiać noc

Nowy filtr, aby lepiej przesypiać noc

Odkryj unikalny okrągły filtr
Zamknij

Nowy filtr, aby lepiej przesypiać noc

Czy balonowanie worka stomijnego sprawiało Ci kiedykolwiek kłopot? Nowy, okrągły filtr zawiera unikalny filtr wstępny, którego celem jest eliminacja tego problemu.

Kluczowe zalety

 • Zadaniem filtra wstępnego jest ochrona filtra węglowego i membrany, gdyż obie te części są bardzo podatne na zanieczyszczenie treścią jelitową. Okrągły filtr rzadziej zatyka się, dzięki czemu powietrze przepływa przez filtr dłużej i sprawia, że odczuwa się zmniejszenie balonowania. 
 • Sprawdzono, że okrągły filtr zapobiega balonowaniu nawet do 61%. Okrągły filtr ułatwi zachowanie dyskrecji i pomoże Ci lepiej przesypiać noc.
Zamknij

Materiały wideo

Opinie użytkowników

Inne wybrane produkty

Brava® środek do usuwania przylepca

Brava® środek do usuwania przylepca

Niepodrażniające i proste usuwanie sprzętu stomijnego.

Zobacz Brava® środek do usuwania przylepca
Brava® środek ochronny do pielęgnacji skóry wokół stomii

Brava® środek ochronny do pielęgnacji skóry wokół stomii

Ochrona skóry przed działaniem treści jelitowej lub moczu bądź przylepcem

Zobacz Brava® środek ochronny do pielęgnacji skóry wokół stomii
Brava® ochronny pierścień uszczelniający

Brava® ochronny pierścień uszczelniający

Uszczelnia przestrzeń między stomią a przylepcem, dzięki czemu zapobiega podciekaniu i chroni skórę. Pierścień łatwo modelować, zakładać i zdejmować.

Zobacz Brava® ochronny pierścień uszczelniający
Zamknij
SenSura® Mio worek 1-częściowy otwarty

Zamów darmową próbkę

SenSura® Mio worek 1-częściowy otwarty

Dziękujemy za zamówienie

Zobacz wersję dla urządzeń stacjonarnych