SenSura® Mio Click płytka stomijna

Informacje o produkcie

Opis produktu

Rozwiń, aby zobaczyć opis produktu

Zobacz opis

Opis produktu

SenSura Mio zapewnia lepsze dopasowanie do ciała i odpowiednią dyskrecję dzięki wielu innowacyjnym właściwościom.

Główne zalety:

• Elastyczny przylepiec zapewnia bezpieczne dopasowanie do indywidualnych kształtów ciała,
• Neutralny szary materiał zapewnia największą dyskrecję i naturalny wygląd,
• Unikalny okrągły filtr zapewnia mniejsze balonowanie,
• Nowe łączenie Click zapewnia pewność i poczucie bezpieczeństwa.

Płytkę SenSura Mio Click zbudowaną z elastycznego przylepca można odłączyć od worka stomijnego, co umożliwia wymianę worka bez wymiany płytki. Worek stomijny jest łączony z płytką za pomocą nowego typu łączenia, Click, które wydaje słyszalne “kliknięcie” po bezpiecznym połączeniu worka stomijnego z płytką. SenSura Mio Click to produkty dostępne w szerokim wyborze płaskich płytek stomijnych, z otworami wyciętymi fabrycznie lub do docięcia, i systemami łączenia w rozmiarach 40, 50, 60 lub 70 mm. Do każdej płytki można dopasować worki stomijne różnej wielkości, przezroczyste lub szare, nawet wyposażone w okienko kontrolne.

Zamknij

Rodzaje produktu

Rozwiń, aby zobaczyć wszystkie rodzaje produktu

Zobacz rodzaje produktu
Zamknij

Rodzaje produktu

Nazwa produktu Numer produktu Rodzaj przylepca Rozmiar otworu w płytce Rodzaj płytki Rozmiar połączenia Ilość sztuk w opakowaniu
Sensura Mio Click płytka 105020 Przylepiec dwuwarstwowy SenSura 10-35 mm Płaski 40 mm 5
Sensura Mio Click płytka 105120 Przylepiec dwuwarstwowy SenSura 10-45 mm Płaski 50 mm 5
Sensura Mio Click płytka 105220 Przylepiec dwuwarstwowy SenSura 10-55 mm Płaski 60 mm 5
Sensura Mio Click płytka 105310 Przylepiec dwuwarstwowy SenSura 10-65 mm Płaski 70 mm 5
Zamknij

Pytania i odpowiedzi

Rozwiń, aby przejść do sekcji pytania i odpowiedzi

Zobacz szczegóły
Zamknij

Pytania i odpowiedzi

W jaki sposób SenSura Mio umożliwia tak dobre dopasowanie do ciała?
SenSura Mio wyposażona jest w elastyczny przylepiec, który dopasowuje się do indywidualnych kształtów ciała i podąża za jego naturalnymi ruchami, zapewniając bezpieczne dopasowanie. Dopasowuje się nawet do przepukliny, blizn i fałdów skórnych. Tak jak skóra, SenSura Mio jest elastyczna, dzięki czemu po prostu rozciąga się wraz ze skórą podczas ruchów ciała.


Dlaczego SenSura Mio produkowana jest w dyskretnym szarym kolorze?
Kolor SenSura Mio wybraliśmy spośród setek odcieni, aby zapewnić jak najlepszą dyskrecję w przypadku każdego koloru odzieży – nawet białego.


Dlaczego SenSura Mio produkowana jest z materiałów tekstylnych?
W odróżnieniu od innych produktów stomijnych SenSura Mio produkowana jest z materiału tekstylnego podobnego do tych, które nosimy na sobie. Dzięki temu jest miękka i przyjazna dla skóry, nie powoduje silnego tarcia o ubranie i nie pozostaje zbyt długo wilgotna po kąpieli pod prysznicem. Co więcej, użycie tekstyliów sprawia, że worek stomijny wygląda bardziej jak element ubioru niż urządzenie medyczne.Co więcej, użycie materiału tekstylnego sprawia, że worek stomijny przypomina bardziej element ubioru niż produkt medyczny.


W jaki sposób SenSura Mio zmniejsza balonowanie?
Sekret kryje się w zastosowaniu okrągłego filtra wstępnego, który ma na celu ochronę filtra węglowego i membrany przed zanieczyszczeniem kałem. Filtr wstępny zmniejsza zatykanie się, co, jak wykazano, prowadzi do zmniejszenia balonowania o 61%.


Jakie korzyści płyną z zastosowania nowego łączenia Click?
Nowy typ łączenia Click wyposażony jest w pierścień zamykający w kształcie fali, który ma na celu utrzymanie szczelności i zapewnienie bezpieczeństwa. Słyszalne “kliknięcie” potwierdza szczelne połączenie worka z płytką. Przed zablokowaniem zamka, worek można obracać, aż do uzyskania oczekiwanego położenia.

Zamknij

Kluczowe zalety

Elastyczny przylepiec dla lepszego dopasowania do ciała

Elastyczny przylepiec dla lepszego dopasowania do ciała

Przekonaj się czym jest elastyczność.
Zamknij

Elastyczny przylepiec dla lepszego dopasowania do ciała

Każde ciało jest inne. Prawdziwi ludzie mają prawdziwe ciała różnych rozmiarów i kształtów, – a kształty te zmieniają się zarówno z upływem czasu, jak i wraz z ruchem. Oto dlaczego znalezienie dopasowanego sprzętu to wyzwanie.

Główne zalety

  • SenSura Mio dopasowuje się do kształtu ciała i podąża za jego naturalnymi ruchami, zapewniając szczelne dopasowanie.

  • Sekret kryje się w elastyczności przylepca – może się on rozciągać i powracać do pierwotnego kształtu. Skóra jest naturalnie elastyczna, co pozwala jej zginać się i rozciągać w zależności od ruchów ciała. Tak jak skóra, SenSura Mio jest elastyczna, dzięki czemu po prostu zgina się i rozciąga wraz ze skórą podczas ruchów ciała.

  • SenSura Mio sprawi, że poczujesz się bezpiecznie i będziesz w stanie pewnie wykonywać codzienne czynności – nawet te, które wymagają kontaktu z innymi ludźmi.

 

Zamknij
Optymalna dyskrecja i budzący zaufanie wygląd

Optymalna dyskrecja i budzący zaufanie wygląd

Wypróbuj nowe worki stomijne
Zamknij

Optymalna dyskrecja i budzący zaufanie wygląd

Nowy worek SenSura Mio wygląda inaczej niż jakikolwiek inny worek stomijny, gdyż został zaprojektowany, by zapewnić maksymalną dyskrecję i budzić zaufanie wyglądem.

Główne zalety

  • W odróżnieniu od innych produktów stomijnych SenSura Mio produkowana jest z materiału tekstylnego podobnego do tych, które nosimy na sobie. Dzięki temu jest miękka i przyjazna dla skóry, nie powoduje silnego tarcia o ubranie i nie pozostaje zbyt długo wilgotna po kąpieli pod prysznicem. Co więcej, użycie materiału tekstylnego sprawia, że worek stomijny przypomina bardziej element ubioru niż produkt medyczny

  • Kolor SenSura Mio wybraliśmy spośród setek odcieni, aby zapewnić jak najlepszą dyskrecję w przypadku każdego koloru odzieży – nawet białego.

  • SenSura Mio nie stara się imitować koloru ciała. To rzetelny produkt – osobiste akcesorium, które zapewnia maksymalny poziom dyskrecji, dając Ci uczucie pewności.

Zamknij
Nowy filtr, by lepiej przesypiać noc

Nowy filtr, by lepiej przesypiać noc

Odkryj unikalny okrągły filtr
Zamknij

Nowy filtr, by lepiej przesypiać noc

Czy balonowanie worka stomijnego sprawiało Ci kiedykolwiek kłopot? Nowy, okrągły filtr zawiera unikalny filtr wstępny, którego celem jest eliminacja tego problemu.

Główne zalety

  • Zadaniem filtra wstępnego jest ochrona filtra węglowego i membrany, gdyż obie te części są bardzo podatne na zanieczyszczenie kałem. Dlatego okrągły filtr rzadziej się zatyka, dzięki czemu dłużej umożliwia przepływ powietrza i sprawia, że odczuwasz zmniejszone balonowanie. 

  • Wykazano, że okrągły filtr zapobiega balonowaniu nawet do 61%. Okrągły filtr ułatwi zachowanie dyskrecji i pomoże Ci lepiej przesypiać noc.

Zamknij

Materiały wideo

Opinie użytkowników

Inne wybrane produkty

SenSura® Mio Click worek 2-częściowy zamknięty

SenSura® Mio Click worek 2-częściowy zamknięty

Nowy, dyskretny, dwuczęściowy sprzęt stomijny do kolostomii z nowym typem łączenia mechanicznego wydającym słyszalne “kliknięcie” przy prawidłowym połączeniu worka z płytką.

Zobacz SenSura® Mio Click worek 2-częściowy zamknięty
SenSura® Mio Click worek 2-częściowy otwarty

SenSura® Mio Click worek 2-częściowy otwarty

Nowy, dyskretny, 2-częściowy worek otwarty z nowym typem bezpiecznego łączenia mechanicznego wydającym słyszalne “kliknięcie” przy prawidłowym montażu.

Zobacz SenSura® Mio Click worek 2-częściowy otwarty
SenSura® Mio Click worek 2-częściowy urostomijny

SenSura® Mio Click worek 2-częściowy urostomijny

Nowy, dyskretny, 2-częściowy worek urostomijny z nowym typem bezpiecznego łączenia mechanicznego wydającym słyszalne “kliknięcie” przy prawidłowym montażu.

Zobacz SenSura® Mio Click worek 2-częściowy urostomijny
Brava® pasek mocujący do SenSura® Mio

Brava® pasek mocujący do SenSura® Mio

Dyskretny i wygodny pasek mocujący do SenSura Mio.

Zobacz Brava® pasek mocujący do SenSura® Mio
Zamknij
SenSura® Mio Click płytka stomijna

Zamów darmową próbkę

SenSura® Mio Click płytka stomijna

Dziękujemy za zamówienie

Zobacz wersję dla urządzeń stacjonarnych