Urologia dolnego odcinka

Leczenie zaburzeń czynności dolnych dróg moczowych

Coloplast oferuje szeroką gamę produktów zaprojektowanych specjalnie do leczenia zaburzeń czynności dolnych dróg moczowych.

 

Nasze szerokie portfolio obejmuje pełną gamę jednorazowych i chirurgicznych urządzeń do leczenia schorzeń prostaty, od diagnostyki (biopsja przy użyciu igieł i pistoletów biopsyjnych) do leczenia (cewniki prostaty, ewakuator pęcherza moczowego Easivac, worki pooperacyjne). Nasze rozwiązania wykonane są z różnych materiałów, aby sprostać nawet najbardziej specyficznym wymaganiom. Najnowszy cewnik Prostaty Hydro X-Flow jest dobrym przykładem tego, jak Coloplast stosuje innowacje, aby sprostać potrzebom medycznym - hydro powłoka na silikonowym korpusie zapewnia wyjątkową łatwość użycia.

 

 

Urządzenia jednorazowego użytku

Nasz asortyment wyrobów jednorazowego użytku - zaprojektowanych i wyprodukowanych specjalnie do odprowadzania moczu z pęcherza - odpowiada na wszystkie potrzeby związane z zaburzeniami czynności oddawania moczu. Z czasem zalegania do 12 tygodni, nasza linia cewników Foley'a jest specjalnie przystosowana do leczenia problemów z drenażem pęcherza moczowego.

 

Rozwiązania firmy Coloplast dla dolnych dróg moczowych obejmują również odprowadzanie nadłonowe za pomocą produktów takich jak "Cystodrain Integral", ze zintegrowanym cewnikiem balonowym ułatwiającym zakładanie i zdejmowanie.

Zamknij

Zamów darmową próbkę

Dziękujemy za zamówienie

Zobacz wersję dla urządzeń stacjonarnych