Urologia dolnego odcinka

Urologia dolnego odcinka

Leczenie zaburzeń czynności dolnych dróg moczowych

Coloplast oferuje szeroką gamę produktów zaprojektowanych specjalnie do leczenia zaburzeń czynności dolnych dróg moczowych.

 

Nasze szerokie portfolio obejmuje pełną gamę jednorazowych i chirurgicznych urządzeń do leczenia schorzeń prostaty, od diagnostyki (biopsja przy użyciu igieł i pistoletów biopsyjnych) do leczenia (cewniki prostaty, ewakuator pęcherza moczowego Easivac, worki pooperacyjne). Nasze rozwiązania wykonane są z różnych materiałów, aby sprostać nawet najbardziej specyficznym wymaganiom. Najnowszy cewnik Prostaty Hydro X-Flow jest dobrym przykładem tego, jak Coloplast stosuje innowacje, aby sprostać potrzebom medycznym - hydro powłoka na silikonowym korpusie zapewnia wyjątkową łatwość użycia.

 

 

Urządzenia jednorazowego użytku

Nasz asortyment wyrobów jednorazowego użytku - zaprojektowanych i wyprodukowanych specjalnie do odprowadzania moczu z pęcherza - odpowiada na wszystkie potrzeby związane z zaburzeniami czynności oddawania moczu. Z czasem zalegania do 12 tygodni, nasza linia cewników Foley'a jest specjalnie przystosowana do leczenia problemów z drenażem pęcherza moczowego.

 

Rozwiązania firmy Coloplast dla dolnych dróg moczowych obejmują również odprowadzanie nadłonowe za pomocą produktów takich jak "Cystodrain Integral", ze zintegrowanym cewnikiem balonowym ułatwiającym zakładanie i zdejmowanie.

Zamknij

Zamów darmową próbkę

Dziękujemy za zamówienie

Zobacz wersję dla urządzeń stacjonarnych