Webinary dla Stomika

Wypełnij formularz i zapisz się na najbliższy bezpłatny webinar Coloplast

Wypełnij formularz i weź udział w bezpłatnym spotkaniu w aplikacji Microsoft Teams. Pamiętaj o zapisaniu linku do spotkania, który wyświetli się po wysłaniu formularza.

Jeśli masz pytania do Konsultanta Coloplast i chciałbyś, aby skontaktował się z Tobą zaznacz przycisk "Poproszę o kontakt telefoniczny".

Osoba wypełniająca formularz 
  


Prośba o kontakt
 
 

Informujemy że administratorem Państwa danych osobowych jest Coloplast Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 4, Warszawa (dalej jako „Coloplast”). Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych znajdą Państwo na stronie internetowej Coloplast pod adresem: www.coloplast.pl.

Dowiedz się więcej

Szczegóły Webinaru

Stomia u każdego pacjenta wygląda inaczej. Jelito może być zapadnięte lub wystające z powłok brzusznych, umiejscowione na brzuchu w różnej lokalizacji, może mieć różną wielkość i kształt. Odpowiednie dopasowanie płytki stomijnej jest bardzo ważne i należy to zrobić indywidualnie.

Zapoznaj się z ważnymi informacjami dotyczącymi prawidłowego doboru, dopasowania, przyklejania przylepca oraz zdejmowania sprzętu stomijnego.

Pielęgnacja stomii może różnić się w zależności od jej rodzaju. Tak jak pielęgnujemy swoje ciało, tak też powinniśmy dbać o czystość okolic stomii. Właściwa pielęgnacja i odpowiednia higiena stomii oraz skóry wokół niej pozwala na znaczące zmniejszenie ryzyka pojawienia się powikłań.

Uczestnicząc w spotkaniu dowiesz się między innymi:

* Na co zwrócić uwagę przy doborze sprzętu?

* Jak przygotować się do prawidłowej aplikacji?

* Jak powinna wyglądać prawidłowa higiena stomii i skóry wokół niej?

* Co jest prawidłowe w wyglądzie stomii i skóry, a co powinno skłonić do wizyty u specjalisty? 

* Czy zmiana sprzętu poza domem jest możliwa?

* Jak otrzymać Poradnik Prawidłowa aplikacja sprzętu?

Podczas spotkania możliwe będzie zadawanie pytań do eksperta prowadzącego.

Do zobaczenia!

Zrealizowane webinary

Zamknij

Zamów darmową próbkę

Dziękujemy za zamówienie

Zobacz wersję dla urządzeń stacjonarnych