Cała prawda o dobrych nawykach w stomii

Kampania edukacyjna Coloplast

Kampania „Cała prawda o dobrych nawykach w stomii” powstała w odpowiedzi na zmieniające się okoliczności dotyczące osób ze stomią.

Przez lata narosło sporo mitów odnośnie częstotliwości wymiany sprzętu i potrzeby stosowania pozostałych wyrobów stomijnych, co było częściowo związane z poprzednimi limitami refundacyjnymi.

Celem kampanii jest edukacja pacjentów w kontekście prawidłowych nawyków wymiany worków stomijnych oraz stosowania środków do pielęgnacji stomii, a tym samym zwiększenia komfortu życia osób z wyłonioną stomią.

 


Dowiedz się więcej

Jeśli masz podobne pytania lub wątpliwości lub chciałbyś otrzymać materiały drukowane na wskazany adres wypełnij poniższy formularz, a Konsultant Coloplast skontaktuje się z Tobą, odpowie na Twoje pytania i przygotuje potrzebne dla Ciebie materiały.

Osoba zamawiająca 


 

 

Konsultant Telefonicznego Centrum Pacjenta skontaktuje się z Tobą, aby potwierdzić wszystkie otrzymane w formularzu dane.

Informujemy że administratorem Państwa danych osobowych jest Coloplast Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 4, Warszawa (dalej jako „Coloplast”). Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych znajdą Państwo na stronie internetowej Coloplast pod adresem: www.coloplast.pl.

Dowiedz się więcej

Zamknij

Zamów darmową próbkę

Dziękujemy za zamówienie

Zobacz wersję dla urządzeń stacjonarnych